Головна » Статті » Сайти НВК » Сайт вчителів початкових класів

Тиждень Толерантності

Результат пошуку зображень за запитом "толерантності"         Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "толерантності"

                                                       "Всі ми такі різні!"

Сучасна реальність відкриває перед дитиною різноманітні перспективи розвитку, освоєння світу, удосконалення взаємин з іншими та із самим собою. Однак навколишній світ ставить свої вимоги щодо здатності дитини адаптуватися в ньому, до його толерантної готовності будувати конструктивні взаємини з навколишньою дійсністю. У процесі спілкування дитина вибирає свій індивідуальний спосіб самопрезентації, поведінки й спілкування.

 У Жуківському НВК з 12 по 16 листопада пройшов "  Тиждень Доброти та Толерантності" для учнів 1-4 класів, під керівництвом класних керівників Коробка Ю.Р. (1 клас), Шинкарук Г.С. (2-3 класи), Дячук Н.В.(4 клас).

  Кожного дня на вчителів, учнів та їх батьків чекала ціла низка сюрпризів і несподіванок. Мета цього проекту познайомити молодших школярів з поняттям «толерантність», гуманізація стосунків між учнями, формування позитивних навичок співіснування у колективі, виховання чуйного ставлення до людей.

Перший день. Понеділок. «Доброта, любов, повага».

В перший день тижня для учнів початкової школи було організовано перегляд мультфільмів про доброту. Діти не тільки уважно переглядали фільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терплячими.

Другий день. Вівторок. «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає».

В цей день відбулася виставка дитячих малюнків «Я малюю свого друга».

 Третій день. Фото-конкурс «Подаруй світу посмішку!»

 

Четвертий день. Четвер. «Пошта добрих слів»

Торбинку було наповнено добрими побажаннями від всіх учнів школи. Не лише діти, а й батьки та вчителі мали змогу висловити один одному щось приємне – комплімент, побажання, добрі слова.

 

П’ятий день. П’ятниця.  Урок толерантності «Всі ми такі різні»

Тиждень Доброти та Толерантності завершився уроком «Всі ми такі різні»

Протягом тижня в школі панували сміх та радощі. А на серці у вчителя стає тепліше, коли він бачить щиру радість в дитячих очах.

Категорія: Сайт вчителів початкових класів | Додав: zhukivnvk (16.11.2018)
Переглядів: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar