Головна » Статті » Безпека життєдіяльності » Безпека життєдіяльності

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

У Жуківському НВК з 12 по 16 листопада 2018 року пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності.

                Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
       Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
              Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в школі заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

   


     У нашій школі тиждень знань безпеки життєдіяльності був проведений з 12 по 16листопада 2018року.  У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було   

  • формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я;
  • популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;
  • розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя;
  • виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

 Проведено було бесіду з учнями 5-11 класів «Убезпеч своє життя»

.      

 

 

 

Учні 1- 4 класів, взяли участь у вікторині   «Обережно! Небезпека!» конкурс малюнків

 

 

 

 

 

 

Для учнів  2- 3класів,  класний керівником Шинкарук Г.С. провели годину класного керівника на тему: "Вода і вогонь –друзі і вороги"

   

 

 Також  класні  керівники провели виховну годину з питань цивільного захисту (поведінка у безпечних місцях, під час  надзвичайних ситуацій), а також було відпрацьовано дії по сигналу «Увага всім!» та   проведено практичне заняття «Евакуація школи під час пожежі».  Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій.

Категорія: Безпека життєдіяльності | Додав: zhukivnvk (16.11.2018)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar