Головна » 2018 » Квітень » 25 » Звіт за планом проведення ЦЗ
14:17
Звіт за планом проведення ЦЗ

     

     

20 квітня 2018 року, з метою оволодіння навичками діяти в надзвичайній ситуації, що за змодельованою навчальною задачею могла зашкодити здоров'ю учнів та працівників Жуківського НВК , розширення знань учнів про види надзвичайних ситуацій, способи дій людини в разі їх виникнення у школі був проведений День цивільного захисту. Зазначений захід, як це передбачено методичними освітніми рекомендаціями, був спрямований ще й на підведення підсумків вивчення учнями курсу «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», формування в учнів якостей свідомого і обов’язкового виконання встановлених правил безпеки в навчально-виховному процесі, норм безпечної поведінки в побуті і в умовах надзвичайних ситуацій; виховання почуття гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду; навчання користуванню засобами індивідуального захисту і свідомим грамотним діям в надзвичайних ситуаціях, що передбачено тематикою навчальних програм «Основи здоров’я», а у учнів старших класів – тематикою розділу «Цивільна оборона» предмету «Захист Вітчизни».

У період підготовки до "Дня цивільної захисту" у рамках Декади охорони праці та безпеки життя дитини було активізовано пропаганду цивільного захисту через усні виступи, стіннівки, демонстрації науково-популярних, хронікально-документальних та учбових фільмів. У цей період була проведена цілеспрямована робота для підвищення рівня підготовки постійного складу, контроль навчання учнів з питань цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності. За добу до проведення "Дня ЦЗ" на інформаційному стенді школи було вивішено оголошення про час проведення кожного заходу і відповідальні особи за їх виконання.

Основними заходами, що планувались та були проведені в рамках Дня ЦЗ були:

1. Практичні заходи:

- засідання штабу ЦЗ;

- перевірка укомплектованості й оснащеності невоєнізованих формувань цивільного захисту;

- відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту;

- проведення протипожежних та евакуаційних заходів;

- відпрацювання практичних дій відповідно до "Плану дій у HC" та інше.

2. Навчально-методичні заходи: (уроки ЦЗ по темам «Вогонь життєдайний та небезпечний», «Екологічно чисте навколишнє середовище – міцне здоров’я», «Пожежі в домі. Основні причини виникнення пожеж», «Захист від зброї масового ураження, наслідків руйнувань, хімічно, біолого- та радіаційно- небезпечних об’єктів », «Несприятливі природні процеси як загроза людському життю. Небезпечність зсувів»; практичні заняття «Безпека у побуті »; презентація проекту «Історія боротьби з вогнем»; вікторина «Надзвичайна ситуація»; лекція «Емоційний стан людини в екстремальних умовах», виховний захід «Час суду», гра –змагання «Кращий рятувальник», урок – тренінг «Аварійні ситуації»).

3. Агітаційно-пропагандистські заходи (огляд-конкурс фотогазет, листівок, плакатів на тему «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», демонстрація кіно, відеофільмів, перегляди спецпрограм ДЮП та ЮІР).

4. Спортивні змагання, естафета «Рятування пораненого та надання йому першої медичної допомоги» (5-10 класи).

Було інсценовано НС (радіаційну тривогу) проведено навчальну евакуацію з використанням засобів індивідуального захисту.

По закінченню Дня цивільного захисту були підведені попередні підсумки та відзначені найактивніші учасники заходів. У огляді –конкурсі листівок та плакатів перемогу здобули учні 3,9 класу. Результати перебігу заходів Дня ЦЗ начальником ЦЗ Жуківського НВК Миронюк І.А. визнані як задовільні.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 36 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0