Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Звіт директора
11:23
Звіт директора

Звітна доповідь

в.о.директора школи

Жуківського НВК

Миронюк І.А.

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

 

У 2016-2017 н. р. педколектив школи продовжував реалізовувати завдан­ня, визначені Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», районними програмами «Вчитель», «Обдаровані діти», «Програма впровадження про­фільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах Славутського району на 2015 – 2020 роки», концепцією профільного навчання.

Цього року робота шкільного колективу була спрямована на єдину методичну проблему: «Моніторингові-дослідження як спосіб визначення якості навчально-виховного процесу». Проведено:

1) психолого-педагогічні семінари на тему:

  • «Я — творча особистість» (жовтень);
  • «Психолого-педагогічні основи вдосконалення професійної діяльності вчителя» (березень);

2) засідання методичної ради:

  • «Самоосвіта в системі формування професійної компетентності пе­дагогів»;
  • тренінг на тему «Успішна людина — самодостатня в усьому»;
  • психолога-педагогічний вернісаж ідей «Від творчості педагога — до творчості учня».

Колективу школи вдалося розв'язати проблеми та завдання школи, затверджені педагогічним колективом на навчальний рік. Це дало мож­ливість досягти певних результатів. Серед найвагоміших результатів слід відзначити, що 4 учнів школи були учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Однак аналіз результатів свідчить, що заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Троц Т.М. необхідно покращити організацію роботи з обдарованими дітьми , посилити контроль за позакласною роботою вчителів та нести особисто відповідальність за її стан.

Учні школи стали переможцями конкурс ім.Т.Шевченка переможець Котик Таня . У конкурсах учні продемонстрували якісну участь і посіли призові місця в районі:

Учні школи є постійними учасниками районних спортивних змагань. Вже четвертий рік підряд команда НВК захищає честь школи на районих змаганнях «Джура-Сокіл».

Серед завдань навчального року колективу школи вдалося розв'язати питання організації та проведення профільного навчання, забезпечення педагогічними кадрами, контролю за навчально-виховним процесом, державно-громадського управління школою, збереження та зміцнення здоров'я учнів та працівників, покращення матеріальної бази з охорони праці та комп'ютерного забезпечення всіх напрямів роботи школи.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОБОВ'ЯЗКОВОЇ ОСВІТИ

На початок 2018 - 2019н. р. в школі навчалось 76 учнів, Укомплектовано 11 клаів один з них клас комплект 2-3 клас .

У результаті плідної співпраці з дитячим садком «Усмішка», батьками, цього року в перший клас було зараховано 6 дітей .

Двоє учнів перебували на обліку особливого контролю педагогічного колективу: сиріт — 4;

/2018/zvitna_dopovid_direktora_shkoli.doc

Категорія: Новини школи | Переглядів: 14 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar