Головна » 2018 » Лютий » 23 » Засідання педагогічної ради
11:00
Засідання педагогічної ради

Жуківський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад-школа І-ІІІ ступенів» Славутської районної ради Хмельницької області

ПРОТОКОЛ № 2

засідання педагогічної ради

13. 02. 2018

с. Жуків

 

Голова – Миронюк І.А.

Секретар –Калюжна О.В.

Присутні: 16 членів педагогічної ради (список додається до протоколу)

 

Порядок денний:

 

  1. Вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти на 2018/2019 навчальний рік.

 

1.СЛУХАЛИ:

В.о.заступника директора з навчально-виховної роботи Троц Т.М., яка повідомила, що з 05 по 11 лютого 2018 року педагогічні працівники ознайомлювалися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу.

Із переліку підручників (додаток 3) вчителі здійснили безпосередній вибір проектів підручників. На засіданнях методичних об’єднань вчителів суспільно-гуманітарного та природничого циклу обговорили проекти підручників та погодили їх вибір.

Будь-яка зміна вибору ЗЗСО не допускається. Кожен педагогічний працівник ЗЗСО має право повідомити на “гарячу телефону лінію” МОН (044) 481-47-69 чи письмово на поштову адресу МОН про вплив або бажання третіх осіб вплинути на його волевиявлення щодо вибору підручників чи факт зміни волевиявленн вчителів ЗЗСО, в якому він працює.

Прогнозова накількість учнів 5 класу визначається як максимальна кількість учнів на паралелях 1, 2, 3 або 4 класів.

З 16 по 17 лютого 2018 року результати вибору замовлення на папері та в електронному вигляді передати до органу управління освітою.

 

ВИСТУПИЛИ:

  1. Ходаківська Л.О., голова методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу, яка зазначила, що на засіданні методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу було розглянуто пропозиції вчителів-предметників щодо вибору проектів підручників та ознайомила із обраним переліком авторів підручників:

Українська мова. 5 клас (авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В.);

Українська література. 5 клас (авт. Авраменко О. М.);

Англійська мова (5-й рікнавчання). 5 клас (авт. Карпюк О. Д.);

Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук С.В.).

2. Калюжна О.В., голова методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу повідомила, що під час засідання методичного об’єднання було розглянуто проекти підручників для учнів 5-ого класу. В результаті обговорення було прийнято рішення обрати підручники таких авторів:

Природознавство. 5 клас (авт.Коршевнюк Т.В.,Баштовий В. І.);

Математика. 5 клас (авт.Тарасенко Н.А., Богатирьова І.М..);

Основи здоров’я. 5 клас (авт. Бойченко Т. Є., Василенко С. В., Гущина Н. І., Василашко І. П., Коваль Н. С., Гурська О. К.).

 

Проект рішення

 

  1. Інформацію виступаючих взяти до уваги.

 

  1. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників оприлюднити на сайті ЗЗСО.

 

  1. Підписати протокол педагогічної ради членам педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

 

  1. Результати вибору замовлення на папері та в електронному вигляді передати до Славутського відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА.

 

 

Голова І.А.Миронюк

 

Секретар О.В.Калюжна

 

З протоколом ознайомлено:

 

Ходаківська Л.О.

Котик В.В.

Данилич С.В.

Гриценко С.М.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 34 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0