Головна » 2018 » Жовтень » 15 » ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ!!
19:03
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ!!

                           

 

                                                            27 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій, з торгівельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями.  Слово «туризм» походить від французького “tourisme” – прогулянка, подорож – подорожі у вільний час пов’язані з від’їздом за межі постійного проживання і один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, спортивними та культурно-розважальними цілями.                                                           

В міжнародній практиці до туристів відносять осіб, які тимчасово і добровільно змінили місце проживання з будь-якою метою, крім діяльності, яка винагороджується в місці тимчасового перебування. Різні форми туризму віддають перевагу засобам організації раціонального дозвілля, активного відпочинку і проявлення  здорового способу життя для широких верст населення і різних за віком.

  Тому, з нагоди ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ  в Жуківському НВК було проведено змагання серед двох команд : I команда - "Сокіл" та II  команда "Залізні Вовки".

    

Учні демонстрували свої навички із складання та розбирання намету, орієнтування на місцевості, інтелектуальне змагання між капітанами команд та багато інших, не менш цікавих завдань.

      

Підсумовуючи  результати змагань,  перемогла  команда "Залізні Вовки"із результатом "34" -"38"

 

         

 

 

 

 

 

Категорія: Новини школи | Переглядів: 12 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar