Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Вітаємо з початком навчального року!
19:40
Вітаємо з початком навчального року!

                       

                                       Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

                Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 3 вересня 2018 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2019року.

    Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

           Учні Жуківського НВК готові до нових звершень у новому навчальному році!  Тому бажаємо, щоб ні один день навчання не пройшов даремно, щоб у голові завжди вистачало місця для нових та цікавих знань, щоб те, що здається неможливим, легко давалося і неодмінно виконувалося, щоб завжди вистачало часу на навчання і чудовий відпочинок.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 8 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar