Головна » 2018 » Грудень » 5 » Скажемо СНІДУ - НІ!!!
09:17
Скажемо СНІДУ - НІ!!!

1 грудня- Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

 

  1 грудня увесь світ відзначає день боротьби зі СНІДОМ. Про цю хворобу ми дізналися лише 30 років тому. За цей час синдром набутого імунного дефіциту перейшов від невідомої хвороби до світової кризи і забрав більше 30 мільйонів життів. Незважаючи на прогрес, СНІД продовжує вбивати щорічно людей у світі. В інших частинах світу, зокрема, в Африці, ситуація набагато гірша — в деяких країнах рівень зараження СНІДом становить понад 15% населення.

       У Жуківському НВК  відбувся виховний захід для учнів 9-11 класів, який провела вчитель основи здоров'я та біології Калюжна О.В.

Мета виховного заходу:

  1. Ознайомити учнів з шляхами захворювання, ознаками і профілактикою СНІДу,
  2. Сформувати знання про СНІД, сприяти розвитку потреби роботи відповідні висновки;
  3. Виховувати потяг до здорового способу життя. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні дізналися що таке СНІД/ ВІЛ, були проінформовані, як уберегти своє здоров'я .

          ВІЛ — інфекція поступово переходить у СНІД. Вірус імунодефіциту вражає клітини — хелпери, які відповідають за імунну відповідь. Якщо вчасно не впливати на механізм інфекції, то вірус повністю поглине хелпери і вірус імунодефіциту поступово переходить в синдром набутого імунодефіциту. Не кожен випадок ВІЛ — інфекції переходить в розвиток СНІДу, тому необхідно проходити регулярні обстеження на наявність інфекції і своєчасно отримувати необхідне лікування.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 9 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar