Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Олімпійський тиждень
17:25
Олімпійський тиждень

"Життя - це рух, рух - це спорт!"

під таким гаслов з 3 по 7 вересня у Жуківському НВК пройшов Олімпійський тиждень.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

                  

Під керівництвом учителя фізкультури Бондар І.В. проводилися «Веселі старти» для учнів 5-11ласів. Також в рамках Олімпійського тижня відбулися змагання з тенісу, стрибків на скакалці та різні спортивні конкурси.

    

       Заходи, проведені в цей день, нагадали учням, що про своє здоров’я потрібно дбати з дитинства!  І тому учні нашої школи обирають здоровий спосіб життя!  Адже здоровому — все здорово! Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій активно брали участь у різних змаганнях та конкурсах.

 

Категорія: Новини школи | Переглядів: 9 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar