Головна » 2018 » Жовтень » 30 » День визволення України
23:46
День визволення України

28 жовтня- День визволення України!

 

 У Жуківському НВК  до Дня визволення України  було проведено виховний захід  педагогом-організатором Пігольчук Т. А. для учнів 5-11 класів.
     

Відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 та з метою всенародного відзначення визволення України від нацистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні, в Україні установлено День визволення України від нацистських загарбників, який відзначають щорічно 28 жовтня.
   
Ми пригадали сторінки нашої історії: визволення України почалося зі сходу 1942 року, а наприкінці жовтня 1944 року вся територія України була очищена від окупантів.


Дорогою ціною дісталася перемога Україні. На окупованій території країни загинуло 5,5 млн осіб, у тому числі майже 4 млн мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн остарбайтерів.

   

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.


 
 

Категорія: Новини школи | Переглядів: 15 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar