Головна » 2018 » Березень » 28 » День читача у Жуківському НВК
12:54
День читача у Жуківському НВК

Учні Жуківського НВК активно брали участь у проведенні Тижня дитячого читання.

  1. Розпочався тиждень із проведення виховної години за творами В. Сухомлинського з учнями 5 класу у шкільній бібліотеці Друг – це я. На основі прочитаних творів Сухомлинського діти навчилися мислити у виборі свого найкращого друга.
  2. Наступного дня з учнями 6 класу провели виховний захід ‘’Входини до світлиці’’ – ‘’Хато моя, біла хата’’. Шестикласники вчилися бути екскурсоводами світлиці, вони розповідали про наявні експонати світлиці. На завершення з дитячих вуст пролунали старовинні українські пісні під керівництвом вчителя музики Л.О. Ходаківської.
  3. Представлення нації Німеччини об’єднала навколо круглого столу учнів 7 класу, вчителя іноземної мови В.В. Котик та шкільного бібліотекаря Н.К. Леонтюк. Семикласникам було дуже цікаво розкрити 15 фактів про Німеччину, вони мали змогу ознайомитись з визначними пам’ятками цієї країни...
  4. Актуальним напрямком інформаційної роботи Жуківської шкільної бібліотеки є проведення з учнями різних інтелектуальних ігор, конкурсів, пов’язаних з патріотичним вихованням учнів нашої школи. Інтелектуальні змагання є чудовим засобом в ігровій формі перевірити як добре діти засвоїли знання. Бо ж наше завдання - виховати високоерудованого громадянина, який будуватиме високорозвинену країну – Україну. Цікаво і різноманітно проходив цей день, а особливо для учнів 3-4 класів.
  5. Завешальним акордом Тижня дитячого читання було проведено  День читача – ‘’Чим більше будемо читати, тим більше будемо ми знати’’. У конкурсі ‘’Кращий читач року 2018’’ змагалися між собою учні 6 і 7 класів, яке організували сільський та шкільний бібліотекарі. На завершення Всеукраїнського Тижня дитячого читання переможцями стали: Мазур Єлизавета – учениця 7 класу; Баланчук Ольга – учениця 7 класу; Котик Тетяна – учениця 6 класу. 
  6.  Змістовно і з користю проведений Тиждень дитячого читання, який збагатив учнів нашої школи: знаннями про світ і людей у ньому, про традиції українського народу, виховання національної свідомості маленьких патріотів і любов до книги.
  7. Книжка повинна стати для мудрого вихованця другом, наставником і вчителем.

    (В. Сухомлинський

  8.                                                                                     

Категорія: Новини школи | Переглядів: 40 | Додав: zhukivnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0